עמוד הבית > מי אנחנו > פרופיל חברה
פרופיל חברה

גרפופרינט, בית הדפוס של קבוצת הארץ, הוקם בשנת 1975 בתל אביב. במשך השנים עבר בית הדפוס לחולון וליבנה ובשנת 1997 הועתק לקיבוץ תל-יצחק, ונבנה על שטח של כ–20 דונם ובתוכם כ–18,000 מ"ר בנוי.

הבחירה באדמות תל–יצחק להקמת בית הדפוס היתה בשל המיקום הגיאוגרפי המרכזי, המאפשר גישה נוחה לעורקי תנועה ראשיים, ולכן נוחות מירבית בהפצה.

עם השנים הפך גרפופרינט לאחד מבתי הדפוס המובילים בטכנולוגיות הדפוס על כל שלביה: החל ממחלקת קדם דפוס, דרך מכונות הדפוס הכוללות שליטה ממוחשבת מלאה, יחידות השינוע, האריזה והמשלוח. בית הדפוס עובד על פי הסטנדרטים האירופאים המתקדמים ביותר, ואנו חברים פעילים במועדון הדפסת האיכות של IFRA, איגוד העתונים.

בבעלות גרפופרינט שלוש מכונות COLD SET להדפסת עיתונים בצבע מלא ובקצב מקסימלי של 80,000 עותקים לשעה. שתיים בעלות קיבולת הדפסה של 96 עמודים ואחת המדפיסה 128 עמודים. לצד מכונות הדפוס לעתונים נצבות שתי מכונות HEAT SET להדפסה מסחרית עם יבוש, בעלות קיבולת הדפסה של 32 עמ' A4, גם הן כמובן בצבע מלא. מכונות אלו מספקות מענה מלא למגוון צורות ההדפסה ומצוידות בעזרים המתקדמים ביותר ליצירת מוצר איכותי.

הדפוס כולו מתבסס על מחלקת קדם דפוס משוכללת הכוללת, 6 קווים של תווייני לוחות ומערך בקרת איכות קפדני. הכל על מנת לקצר את זמני ההכנה לדפוס, לייעל ככל האפשר את תהליכי הייצור ולהפיק מוצרים רבים באיכות מושלמת.

גרפופרינט משרת קשת רחבה של לקוחות המפיקים בו מגוון רחב של מוצרים: עיתונים, ירחונים, קטלוגים, ספרי לימוד ועוד, בתדירות ובכמויות משתנות, על מגוון רחב של סוגי נייר, בפורמטים וברמות גימור שונות. לקוחות גרפופרינט הם כל עיתוני קבוצת "הארץ", וכן עשרות לקוחות נוספים מכל ענפי המשק.

אנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מכל שירותי הדפוס להם הם זקוקים תחת קורת גג אחת. כל שעל הלקוח לעשות הוא לשלוח קובץ מוכן להדפסה וכל תהליך היצור עד להבאת המוצר לבית הלקוח הוא באחריותנו.

כל עובדי גרפופרינט, שרבים מהם בעלי נסיון של עשרות שנים בכל תחומי הדפוס, מעניקים תמיכה מקצועית מלאה ללקוחות החברה, וזאת בכל עת ותחת מערך בקרת איכות קפדני ובטכנולוגיה חדשנית ומקיפה.

אנו מחוייבים אישית להצלחת החברה. אנו מאמינים שהתמהיל המוצק שלנו של מקצועיות, מחויבות, אמינות וטכנולוגיה עדכנית הם תנאי הכרחי למימוש מטרות הלקוח.

חזרה לתחילת העמוד
זכויות יוצרים הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית עמוד הבית